• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

ВИЛА РЕНИ

Локација

Вилата се наоѓа на само 60м. од  плажа.

 

Опис на објектот

Сите соби во вилата се опремени со купатило, комплетно опремена кујна, балкони, ТВ, клима вклучена во цена, wi-fi.

Во склоп на вилата има ресторан каде имате опција за појадок на барање.

Вилата располага со бесплатен паркинг.

 

ПРОМО ЦЕНА - 119€ по лице

Термин: 05.09 - 12.09.2020

(7ноќевања + автобуски превоз)

• Патничко осигурување – Може да се купи во агенцијата 
• Можност за плаќање: Можност за уплата директно во агенцијата, во готовo, со кредитна картичка, трансакциска сметка.
• За сингл соба се доплаќа плус 70% од редовната цена.

 

Цена за повратен билет 50 €,
за деца од 3 до 12 години 35 €

• Тргнувањето со автобус е еден ден порано во однос на термините од табелата. Се патува со лична карта преку граничниот премин Ќафасан, за влез во Албанија не е потребен PCR тест

• За уплатени 2 аранжмани 7+7 ноќевања одобруваме 10% попуст на вториот аранжман;

• Во собите можат да престојуваат онолку лица колку што платиле за престојот во собата.

 

ВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ:

  • Check in во собите е после 14h 
  • Check out е до 10h. Багажот се остава во рецепцијата, предвидена за куфери.
  • За хигиената на собите се грижат гостите;

ПЛАЌАЊЕ:

-  Плаќањето е во денари по курс 1 евро - 62мкд;
-  Уплата при резервација 30% од вкупната сума, доплатата минимум 10 дена пред поаѓање;