VILA EVANGELIA (24)

Вила Евангелија се наоѓа во мирниот дел на Сарти, на околу 50м од плажа. Вилата располага со трокреветни студија, од кои три со страничен поглед на море и едно студио со поглед кон улицата.

Сите студија се трокреветни со еден брачен кревет и еден единечен кревет.Студијата се наоѓаат на втор кат и секое студио е оремено со ТВ, интернет - WI-FI, сопствена кујна,тоалет, тераса, клима (5 еур доплата на ден - се плаќа во вилата).

Максимум сместување 3возр или 2 возрасни лица + дете. Исклучиво капацитет за 3 лица во соба. (Дозволено е бебе до 2год, плус од капацитетот на сместување) 

* Фотографиите од Вила Евангелиа се од информативен карактер.

 

  • Специјалната понуда важи за ограничен број на соби во претпродажба. Организаторот може да ја повлече понудата во секое време без претходна најава. 
  • Цените се однесуваат за наем на студио за 7 ноќевања (без превоз) . 
  • *за оваа понуда не нудиме организиран превоз до Сарти
  • Цените се изразени во EUR за уплата во денарска противвредност (1EUR=62MKD).

 

(напомена: првите две и последните три термина се промо цени и не подложат на попуст) 

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 31.12.2023, СО 100% УПЛАТА ДО 01.10.2024

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 29.02.2024, СО 100% УПЛАТА ДО 10.03.2024

-7% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.04.2024, СО 100% УПЛАТА ДО 10.05.2024

 

Датуми Triple GV Triple SSV
25.05.2024 - 01.06.2024 139 € 159 €
01.06.2024 - 08.06.2024 209 € 219 €
08.06.2024 - 15.06.2024 289€
309€
15.06.2024 - 22.06.2024 329€
339€
22.06.2024 - 29.06.2024 389€
409€
29.06.2024 - 06.07.2024 459€
469€
06.07.2024 - 13.07.2024 479€
489€
13.07.2024 - 20.07.2024 509€
519€
20.07.2024 - 27.07.2024 519€
529€
27.07.2024 - 03.08.2024 529€
539€
03.08.2024 - 10.08.2024 529€
539€
10.08.2024 - 17.08.2024 529€
539€
17.08.2024 - 24.08.2024 429€
439€
24.08.2024 - 31.08.2024 306 € 339€
31.08.2024 - 07.09.2024 250 € 279€
07.09.2024 - 14.09.2024 229 € 239 €
14.09.2024 - 21.09.2024 189 € 199 €
21.09.2024 - 28.09.2024 129 € 139 €
*GV - Garden view (Поглед на градина)
*SSV - Sea side view (Поглед на море)

Информации за превозот накнадно!

 

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ

  • Агенцијата го задржува правото за промена на цената на автобускиот превоз во  во случај на донесување на законски мерки за дозволена исполнетост на автобусите со 50 или 70%  , или промена на цената на горивото
  • За уплата на два последователни термини одобруваме 10% попуст на вториот термин (овој попуст не е важечки за промо термините)
  • Попустите не може да се комбинираат,
  • Во студио е дозволено сместување на лица согласнопредвидениот капацитет (број на кревети)
  • Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сместувањето каде може да се паркира автобус
  • Препорачуваме патничко осигурување 150 ден.

 

40.09192672621695, 23.978045830682284