САРТИ

VILA EVANGELIA (24)

Вила Евангелија се наоѓа во мирниот дел на Сарти, на околу 50м од плажа. Вилата располага со трокреветни студиа, од кој три со страничен поглед на море и едно студио со поглед кон улицата.

Сите студија се трокреветни со еден брачен кревет и еден единечен. Студијата се наоѓаат на втор кат и секое студио е оремено со ТВ, интернет - WI-FI, сопствена кујна и тоалет, тераса, клима (5еур доплата на ден - се плаќа во Вилата).

  • Специјалната понуда важи за ограничен број на соби во претпродажба. Организаторот може да ја повлече понудата во секое време без претходна најава. 
  • Цените се однесуваат за наем на студио за 7 ноќевања (без превоз) . 
  • За оваа понуда не нудиме организиран превоз до Сарти
  • Цените се изразени во EUR за уплата во денарска противвредност (1EUR=62MKD).

 

(напомена: првите два и последните три термина се промо цени и не подложат на попуст) 

-7% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.04.2023, СО 30% УПЛАТА ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА, И ДОПЛАТА ДО 100% ДО 03.05.2023

 

Датуми

1/3gv

1/3ssv

20.05.2023 - 27.05.2023

89 €

99 €

27.05.2023 - 03.06.2023

119 €

129 €

03.06.2023 - 10.06.2023

199€

209€

10.06.2023 - 17.06.2023

289€

309€

17.06.2023 - 24.06.2023

329€

339€

24.06.2023 - 01.07.2023

389

409€

01.07.2023 - 08.07.2023

459€

469€

08.07.2023 - 15.07.2023

459€

469€

15.07.2023 - 22.07.2023

459€

469€

22.07.2023 - 29.07.2023

509€

519€

29.07.2023 - 05.08.2023

509€

519€

05.08.2023 - 12.08.2023

509€

519€

12.08.2023 - 19.08.2023

469€

479€

19.08.2023 - 26.08.2023

379€

389

26.08.2023 - 02.09.2023

319€

329€

02.09.2023 - 09.09.2023

229€

239€

09.09.2023 - 16.09.2023

169 €

179 €

16.09.2023 - 23.09.2023

129 €

119 €

23.09.2023 - 30.09.2023

89 €

99 €