КРИОПИГИ KASSANDRA BAY VILLAGE 3* (1)

Положба: 400 метри од плажа Сместување: хотелот е на три ката и располага со 35 соби, од кои 11 апартмани и 24 дворекветни соби, опремени со централна клима, мини фрижидер, мини кујна. Услуга: појадок и вечера Хотелско содржини:сеф, менувачница, бар покрај базенот, чадори за сонце и лежалки на базенот, паркинг, рецепција, ресторан, клима во сите простории на хотелот, бежичен интернет. Спорт и забава: игралиште, надворешен базен, базен за деца

 

 Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

 

 

НАПОМЕНИ:

  • Цените се однесуваат за месец јуни 2022
  • Цените се променливи, Ве молиме контактирајте не за точна цена или за друг датум

 

ПоВтСрЧеПеСаНе
   
1
32
2 возрасни
/ноќ
2
32
2 возрасни
/ноќ
3
32
2 возрасни
/ноќ
4
36
2 возрасни
/ноќ
5
37
2 возрасни
/ноќ
6
37
2 возрасни
/ноќ
7
37
2 возрасни
/ноќ
8
37
2 возрасни
/ноќ
9
37
2 возрасни
/ноќ
10
37
2 возрасни
/ноќ
11
37
2 возрасни
/ноќ
12
38
2 возрасни
/ноќ
13
38
2 возрасни
/ноќ
14
38
2 возрасни
/ноќ
15
38
2 возрасни
/ноќ
16
38
2 возрасни
/ноќ
17
38
2 возрасни
/ноќ
18
38
2 возрасни
/ноќ
19
36
2 возрасни
/ноќ
20
42
2 возрасни
/ноќ
21
43
2 возрасни
/ноќ
22
43
2 возрасни
/ноќ
23
43
2 возрасни
/ноќ
24
43
2 возрасни
/ноќ
25
43
2 возрасни
/ноќ
26
43
2 возрасни
/ноќ
27
43
2 возрасни
/ноќ
28
43
2 возрасни
/ноќ
29
43
2 возрасни
/ноќ
30
43
2 возрасни
/ноќ