• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

Sumadija 3* (61)

Регуларна понуда од Sumadija 3*

 

Hotel Sumadija 2+* Rafailovici

Цена по лице на ден на база Полупансион (Појадок и Вечера)

Тип на Соба

01.06-27.06

14.09-30.09

28.06-11.07

24.08-13.09

12.07-23.08

Double Room 1/2

23€

26€

32€

Double Room 1/2 SSV

25€

29€

34€

Aparment SSV

31€

34€

40€

 

Напомена:

·       3-то легло во Двокреветна 1/2 и Апартман 1/4 попуст 30% за возрасно лице

·       4-то летло во 1/4 Апартман попуст 40% за возрасно лице

·       Деца до 1,99 години ГРАТИС

·       Деца од 2-11,99 години има попуст од 50% со 2 возрасни лица

·       Користење за еднокреветна соба, доплата 60%

·       Доколку во Апартман 4-то лице е дете до 11,99 години, се сместува ГРАТИС

·       Паркинг – ГРАТИС

Во цената не е вклучено:

·       Туристичка такса 1,50€ по лице на ден, деца до 11,99 години 0,50€ по лице на ден