• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

ХОТЕЛ ТИНО СПА 4* - СВ.СТЕФАН

Сместен на брегот на Охридското Езеро, хотелот Тино Свети Стефан нуди бесплатен wi-fi, бесплатна климатизација, 24 часовна рецепција, велнес центар и ресторан, бесплатен паркинг за гостите (со претходна резервација), конференциска сала.

 

Хотелот располага и со внатрешен базен, надворешен базен и излез на брегот на Охридското Езеро. Вкусен појадок се служи секое утро во хотелот, а за вечера може да се ужива во ресторанот во куќата. Исто така, достапна е и услуга во соба.

Велнес областа на хотелот се состои од затворен и отворен базен, сауна, амам и фитнес центар. Масажата се доплаќа и истата е на барање. Во самиот хотел има и посебна просторија за оставање на багажот.

Античкиот театар на Охрид се наога на 4км од хотелот, а аеродромот се наоѓа на 12км.

 

Сместување:

Хотелското сместување располага со двокреветни соби со балкон, апартман со балкон и поглед кон езеро, трокреветна соба со поглед кон езеро, двокреветна соба со поглед кон езеро, економи двокреветна соба. Секоја соба е удобно опремена со балкон, ТВ со рамен екран и мини бар, сопствен тоалет.

 

 ЦЕНИ ПО ЛИЦЕ

 

Напомена:
Цените се дадени по лице на ден на база Појадок
Во цената е вклучено користење на внатрешен базен,детски базен,надворешен базен со чадори и лежалки,Спа
Центар(Џакузи,Сауна,Парна Бања..),Детско игралиште,пинг понг,Биљард ,W i-F i,паркинг пред хотелот
Хотелот е целосно реновиран 2020 година
Во цената не е вклучена туристичка такса
Деца од 0-11,99 години – ГРАТИС
Доплата за ручек 9€ по лице