• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

Vila Olive Tree (86)

КРФ - Ипсос
Вила Olive Tree - 400м од плажа (со можност за користење на базенот во вилата Зевс)
Вилата располага трокреветна или четирикреветна соба
ЦЕНАТА НА АРАНЖМАНОТ ВКЛУЧУВА 7ноќи, превоз и организација.
Термини:

 
16.07 - 23.07 - 209€ по лице
23.07 - 30.07 - 209€ по лице
30.07 - 06.08 - РАСПРОДАДЕНО
06.08 - 13.08 - РАСПРОДАДЕНО
13.08 - 20.08 - 209€ по лице

 

На денот на поаѓање траект картата се наплатува 20€ повратно по лице