• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

VILA KARAJANIS (53)

 

Се наоѓа околу 180m oд плажата Парадизос во Неос Мармарас (на околу 800m oд центарот). Апартманите се на приземје и прв кат. Сите имаат SAT TV, бежичен интернет и клима вклучена во цената. На секој апартман припаѓа по едно паркинг место.

 

 

Цените се во евра, плаќањето е во денари по курс 1еур=62ден

 

ПОПУСТИ ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА ВО ГОТОВО ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА

За период на престој: 20.05. - 23.06.2018 - 24.06. - крај на сезоната

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 15.05.2018   10% ПОПУСТ    5% ПОПУСТ

*Можност за замена на попустот со гратис одмор од 10.-20.05. или од 10.-22.05 2018!

ПОПУСТИ ЗА УПЛАТА НА 40% ОД ИЗНОСОТ ВО ГОТОВО ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА

РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 15.05.2018 И ДОПЛАТА ДО 15.06.2018  8% ПОПУСТ  3% ПОПУСТ