• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

VILA ROJAL (80)

 

Вила Ројал се наоѓа на 75 метри одалеченост од плажа. Располага со 1/2 , 1/3, 1/4 студиа, со комплетно опремена кујна, сателитска ТВ, клима (за користење на истата се доплатува кај сопствениците), тераса ...

 

 

Жолтите цени се за рана уплата до 10.03.2019 год.

-Сместувањето за трето и четврто лице во 1/3 и 1/4 студио е БЕСПЛАТНО и се однесува за смените пред и после сезона (*) третото и четвртото лице плаќаат само 35 евра превоз  за деца до 12 год. е 25 евра

-Цените со звездичка се за 7 ноќевања со вклучен превоз по лице.

-Доколку се патува со сопствен превоз, цената на аранжманот НЕ СЕ НАМАЛУВА, а важат и фиксните доплати во апартман за деца и возрасни.

-При откажување на аранжманот од страна на странката, уплатениот аванс од 50% не се враќа.

-Поаѓање за Олимпик Бич е во 08: 00ч  (пола час пред тргнување да се биде пред Капитол).

-Доколку не сте  на лице место  во време на тргнување Агенцијата се оградува од одговорност

-Превземање на собите после 14.00 часот а напуштање во 09.00 часот- локално време.

-Патничко осигурување е задолжително и НЕ Е ВКЛУЧЕНО во цената.

-Во цената не е вклучена туристичка такса пола евро од ден се плака во Грција (се доплаќа пред започнување на аранжманот во Грција)

-Цените се дадени во евра за уплата во денарска противредност 1=62,00 мкд.