• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

VASILIKI HOUSE sopstven prevoz (53)

                                                                                                              
Куќата е оддалечена од плажа околу 250 m и околу 400 m oд првиот супермаркет. Се наоѓа во делот на Неи Пори кој припаѓа на викенд населбата, на пат за Платамона, подеднакво оддалечена од двете плажи. Посебно ја краси убаво уреден двор со скара. Во свој состав има гарсоњери и апартмани, сите опремени со кујна и голем фрижидер со замрзнувач, купатило и балкон со гарнитура за седење. Во соседниот двор е обезбеден паркинг.
                                                                    
10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И КОМПЛЕТНА УПЛАТА ВО ГОТОВО ДО 15.01.2019
5% ПОПУСТ ЗА 40% УПЛАТА ВО ГОТОВО ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА И ДОПЛАТА ДО 01.04.2019

GPS КООРДИНАТИ:39°58'50.9"N 22°38'25.3"E
Плаќањето е во денари по курс 1 еур=62 ден
                                                                                       
две деца до 10 г можат да користат еден кревет/дете од 0-3 г може да престојува без сопствен кревет
Користење на климата, WI-FI – вклучени во цената.
Агенцијата не може да ја гарантира брзината на интернетот и не е одговорна во случај на слаб сигнал и снемување на интернет.
Тип на сместување: 1/2 garsonjera – во една просторија чајна кујна, во друга просторија еден брачен или два единечни кревата. 1/3 garsonjera – во една просторија чајна кујна, во друга просторија еден брачен и еден единечен кревет. 1/5+1 apartman –во една просторија чајна кујна, три единечни кревета и еден помошен, во друга просторија еден брачен кревет. *Во одредени случаи се можни отстапувања на мерките на креветите од стандардните димензии.

СОДРЖИНА НА КУЌАТА: двор, WI-FI, скара
СОДРЖИНА НА ГАРСОЊЕРИТЕ: чајна кујна со садови и прибор, фрижидер, купатило, тераса, LCD TV, решо, гарнитура за седење на тераса, клима
СОДРЖИНА НА АПАРТМАНИТЕ: чајна кујна со садови и прибор, фрижидер, купатило, тераса, LCD TV, гарнитура за седење на тераса, клима, ел шпорет, решо
Такса за престој во приватно смесување во Грција во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица студио/апартман/дуплекс) се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот).