• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

VILA SHISHEVIKJ (5)

Вила ”ШИШЕВИЌ” – на идеална местоположба, на околу 100 м од Словенска плажа. Располага со: 1/2 студија (еден дупли или два поединечни), 1/3 (три поединечни кревети или дупли со еден поединечен), 1/2+2 (еден дупли + еден дупли) – студија, опремени со мини кујна, тараса, twc, тв, wi-fi и клима – вклучени во цената. Координати: 42.288760, 18.843500


Период

Ноќевања 1/2 1/2+1 1/3(1+1+1) 1/2+2
05.06-12.06 7 79 89 99

109

12.06-19.06

7 99 109 119 129
19.06-26.06 7 119 139 159

179

26.06-03.07

7 149 169 189 209
03.07-10.07 7 189 209 229

249

10.07-17.07

7 209 229 249 269
17.07-24.07 7 239 259 279

299

24.07-31.07

7 259 279 299 319
31.07-07.08 7 259 279 299

319

07.08-14.08

7 259 279 299 319
14.08-21.08 7 239 259 279

299

21.08-28.08

7 199 219 239 259
28.08-04.09 7 149 169 189

209

04.09-08.09

4 79 89 99 109
08.09-12.09 4 69 79 89

99

Цените се изразени во евра за наем на студио за 7 и 4 ноќевања – без превоз.

Автобуски превоз: 40 € – повратен билет, 25 € за деца, 25 € – еден правец, 15 € за деца

Поаѓање: Прилеп: 00.15 ч, Битола: 01:00 ч.  Враќање: од Будва во 14:00 ч.

Термини на поаѓање: 05, 12, 19, 26 Јуни; 03, 10, 17, 24, 31 Јули; 07, 14, 21, 28, Август; 04, 08, Септември.

Цените се во евра, плаќањето е во денарска противредност – 1 € = 61.8 денари.

Напомена: Доплата за туристичка такса 1 € по ден по лице (во агенција) за деца до 14 год 0,5. Собите се напуштаат во 9 ч, а сместувањето во 13 ч, за хигиената во студијата за време на престојат се грижат самите клиенти. Промена на постелнина на 4 дена.