• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

Вила Енад (21)

Вила Енад се наоѓа во Ксамил, на 200м. оддалеченост од плажа, на мирни и тивка локација. Опкружена со зеленило располага со сопствен базен и лежалки, комплетно опремени студиа и апартмани: сопствено купатило, кујна, тв со кабловска, балкон , wi – fi, паркинг.

ТЕРМИН 1/2 СТУДИО 1/3 СТУДИО 1/4 АПП
05.06 – 12.06.2021 229€ 269€ 299€
12.06 – 19.06.2021 249€ 279€ 319€
19.06 – 26.06.2021 289€ 299€ 339€
26.06 – 03.07.2021 299€ 309€ 349€
03.07 – 10.07.2021 329€ 349€ 419€
10.07 – 17.07.2021 349€ 359€ 429€
17.07 – 24.07.2021 359€ 369€ 439€
24.07 – 31.07.2021 359€ 369€ 439€
31.07 – 07.08.2021 359€ 369€ 439€
07.08 – 14.08.2021 359€ 369€ 439€
14.08 – 21.08.2021 359€ 369€ 439€
21.08 – 28.08.2021 349€ 359€ 429€
28.08 – 04.09.2021 329€ 349€ 419€
04.09 – 11.09.2021 309€ 329€ 339€
11.09 – 18.09.2021 299€ 309€ 319€
18.09 – 25.09.2021 289€ 299€ 309€
25.09 – 01.10.2021 249€ 259€ 269€

 

  • Цените се дадени наем на студио или АПП за 7 ноќи / 8 дена
  • Користење на климата е вклучено во цената
  • Поаѓањето е 1 ден предходно од датумите дадени во табелите
  • Патувањето е преку Албанија и може да се патува само со лична карта
  • Влегување во студиата 14.00 часот по локално време, напуштање во 10.00 час.
  • За Хигиената на студиата се грижат самите гости.

НАПОМЕНА:  Доплата за превоз

  • 50€ – повратен билет за возрасни
  • 40 € за деца од 2 – 12 години
  • 0 – 2 години бесплатно ( не користат седиште )