• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

Vila Jagoda/Malina 3*

 

Се наоѓаат на само 1,5 км од центарот на Боровец, во луксузно опремените Вили Јагода и Малина има 2 типа на сместување, опкружени со мирисот на борови дрвја.


Одморалиштето нуди разновидна забава, скијачки патеки и лифтови.

Вилите Јагода се изградени во фински стил; некои од нив имаат своја сауна. Вилите Малина имаат 2 спрата и се изградени во полски планински стил.

 

Секоја вила има дневна соба со тапациран мебел и телевизор, спална соба, бања и кујна комплетно опремена. Исто така имаат и тераси со клупи.

 

Комплексот располага со одбојка, кошарка и фудбал на спортски терени, како и пинг-понг и игралиште за деца.

 

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА !!!
-10% за уплати до 20.11.2019

* Цените се со вкалкулиран попуст
 

 

РЕДОВНИ ЦЕНИ ЗА ЗИМА 2019-2020


 

 

YAGODA ***

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА !!!
-10% за уплати до 20.11.2019

* Цените се со вкалкулиран попуст


РЕДОВНИ ЦЕНИ ЗА ЗИМА 2019-2020


 

Цените се дадени на ден по лице за сместување според табелата.    
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Во цената НЕ е вклучено:

Туристичка такса за престој, 1 € возрасен и деца на ден.
Доплата за BB 5,5€/ возрасен 3 € / дете  ( 3-13 г.) услугата се врши во ресторанот на Вила Јагода
Доплата за HB 16,5€ возрасен, 8,5€ дете  (3-13 г.) услугата се врши во ресторанот на Вила Јагода
Доплата за новогодишна вечера (задолжителна) 60€ возрасен, 30€ дете (3-13 г.) 
Доплата за Божиќна вечера (задолжителна) 30€ возрасен, 15€ дете (3-13г) 

ПРОМОЦИИ И АКЦИИ:
1)  -10 % за уплати до 20.11.2019г.
2)  7=6, за престој во период 15.03-31.03. Гратис ноќевањата се калкулираат по пониската сезона. Попустите  НЕ се комбинираат.


Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.