VRAHOS APARTMANI (24)

Опис на вила

Врахос Апартманите се наоѓаат на 50м одалеченост од плажа, располагаат со трокреветни студија, опремени со мини кујни со прибор за готвење и јадење, сопствен тоалет и балкон. Користењето клима уредот не е вклучен во цената и изнесува 5 евра на ден и се плаќа на лице место. Во студијата е дозволено сместување само на 3 лица (без разлика дали четвртото лице е дете). 50 метри до плажата

Удобности

Клима
Кујна
TV
Паркинг WI-FI


Цени по соба
Датуми1/3 Studio
25.05.2022 - 01.06.2022 89 €
01.06.2022 - 08.06.2022 129 €
08.06.2022 - 15.06.2022 169 €
15.06.2022 - 22.06.2022 209€
188 €
22.06.2022 - 29.06.2022 269€
242 €
29.06.2022 - 06.07.2022 299€
269 €
06.07.2022 - 13.07.2022 339€
305 €
13.07.2022 - 20.07.2022 399€
359 €
20.07.2022 - 27.07.2022 399€
359 €
27.07.2022 - 03.08.2022 399€
359 €
03.08.2022 - 10.08.2022 399€
359 €
10.08.2022 - 17.08.2022 399€
359 €
17.08.2022 - 24.08.2022 369€
332 €
24.08.2022 - 31.08.2022 349€
314 €
31.08.2022 - 07.09.2022 289€
260 €
07.09.2022 - 14.09.2022 209€
188 €
14.09.2022 - 21.09.2022 159 €
21.09.2022 - 28.09.2022 99 €