VILA AQUARELLE (64)

Ормос Панагијас е мало место на источниот брег на Ситонија. Името го добива по црквата посветена на Света Богородица (на грчки Панагија) која е зачувана уште од периодот на Византија.
Делот покрај плажата е идеален за сите оние кои сакаат да имаат мирен семеен одмор бидејќи токму тука има убави места за уживање, разни градини и игралишта за деца. Плажата Трани Амуда е една од главните причини поради кои треба да појдете на летување во Ормос Панагиас. Оваa плажа е една од најубавите плажи на вториот крак и има сино знаме!
Самото место е многу мирно, совршено за сите оние кои бараат вистинска релаксација, без метеж и сообраќај, идеално за парови и семејства со деца кои сакаат совршени плажи.
Вила Aquarelle
Вилата е нова, од 2021 година и се наоѓа на 450m  од плажа, а од центарот на Ормос Панагиас е на 5 минути пешачење. Сите соби се двокреветни и се лоцирани на вториот кат. Опремени се со се со два единечни кревети, мини фрижидер и тоалет со туш. Секое студио има тераса која гледа кон планина или кон дворот на вилата. 
Пред вилата има простор за паркирање. 

ПОПУСТИ за рана резервација: 
20% за резервација со уплата до 01.02.2024
10% за резервација со уплата до 31.03.2024

 

Период1/2
Naem
12.05.2024
7 ноќи
129
19.05.2024
7 ноќи
149
26.05.2024
7 ноќи
189
02.06.2024
7 ноќи
199
09.06.2024
7 ноќи
239
16.06.2024
7 ноќи
259
23.06.2024
7 ноќи
299
30.06.2024
7 ноќи
329
07.07.2024
7 ноќи
379
14.07.2024
7 ноќи
389
21.07.2024
7 ноќи
399
28.07.2024
7 ноќи
399
04.08.2024
7 ноќи
399
11.08.2024
7 ноќи
389
18.08.2024
7 ноќи
379
25.08.2024
7 ноќи
319
01.09.2024
7 ноќи
259
08.09.2024
7 ноќи
229
15.09.2024
7 ноќи
199
22.09.2024
7 ноќи
179

 

Локација:

40.235448490119744, 23.725860693177108