• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

CHRISTINA VILLAGE LUXURY House sopstven prevoz (53)

 

15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И КОМПЛЕТНА УПЛАТА ВО ГОТОВО ДО 31.12.2018

10% ПОПУСТ ЗА 40% УПЛАТА ВО ГОТОВО ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА И ДОПЛАТА ДО 01.04.2019

 

Куќата се наоѓа на околу 400м (околу 5 минути одење) од организираната плажа и на околу 100м од црквата. Се наоѓа во мирниот дел од Неа Врасна, во убав амбиент, со голем двор опкружен со зеленило. Се смета за една од најлуксузните и најубавите куќи во Неа Врасна. Во дворот има неколку скари, гарнитури за седење, место каде што децата можат да си играат.. На неполни 400м од куќата се наоѓа трговски центар со игралишта за деца, слаткари, пекари, мини маркет и друго. Паркингот е пред куќата.

 

ЦЕНИТЕ СЕ ЗА НАЕМ НА СТУДИО/ДУПЛЕКС АПАРТМАН ЗА 10 НОЌЕВАЊА

 

Тип на сместување 

23.05.-
02.06.

02.06.-
12.06.

12.06.-
22.06.

22.06.-
02.07.

02.07.-
12.07.

12.07.-
22.07.

22.07.-
01. 08.

01.08.-
11.08.

11.08.
21.08.

21.08.-
31.08.

31.08.-
10.09.

10.09.-
20.09.

20.09.-
30.09.

1/2 studio

115 

185

275

375

425

465

495

495

495

395

285

185 

115

1/3 studio

125 

205

315

425

475

515

545

545

545

435

325

205 

125

1/4 duplex

apartman 

205 

335

445

645

745

825

875

875

875

745

545

375 

205

1/5 duplex

 apartman

225 

355

465

665

765

845

895

895

895

765

565

395 

225

1/6 duplex

apartman

245 

385

495

695

795

875

925

925

925

795

595

425 

245

 

Напомена:

Цената вклучува интернет, клима и пешкири

Две деца до 10 год можат да користат еден кревет. Дете до 3 год може да го дели креветот со родителите.

Агенција не може да ја гарантира брзината на интернетот и не е одговорна во случај на слаб сигнал и снемување на интернет.


Тип на сместување:

1/2 студија– во една просторија чајна кујна и еден брачен кревет
1/3 студија-
во една просторија чајна кујна еден брачен кревет и еден единечен кревет

1/4 дуплекс апартман–во една просторија чајна кујна, во друга просторија еден брачен кревет и во трета просторија еден брачен кревет

1/5 дуплекс апартман- во една просторија чајна кујна и единечен кревет, a во друга просторија еден брачен кревет и во трета просторија еден брачен кревет
1/6 дуплекс апартман-
во една просторија чајна кујна и канапе, а во другата просторија еден брачен кревет и во третата просторија еден брачен кревет. 

 

Во некои случаи можни се отстапувања од стандардните димензии на креветите.
 

СОДРЖИНА НА КУЌАТА: WI-FI, двор, забавен парк за деца, скара на отворено, паркинг 

 

СОДРЖИНА НА СТУДИЈАТА: чајна кујна со садови и прибор,фрижидер, гарнитура за седење на тераса, клима, купатило, LCD TV, пешкири.

СОДРЖИНА НА АПАРТМАНИТЕ: чајна кујна со садови и прибор, фрижидер, гарнитура за седење на тераса, клима, купатило, LCD TV, пешкири.

 

Плаќањето е во денари по курс 1 еур=62 ден 

 

ВАЖНО!

Tаксата за престој во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс) се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот)!