MEZONETA ATHENA (63)

Мезонетата ATHENA се наоѓа во елитна населба на комплекс од мезонети и е на 30 м од стариот магистрален пат за Полихроно, Ханиоти, Пефкохори. Мезонетата е во големина од 65 м2, располага со една 1/2 и една 1/3 соба, дневен престој со комплетно опремена кујна (нов шпорет, фрижидер и сервис за јадење), тоалет, балкон, интернет и LCD-TV. Спалните соби се на спрат и имаат нови клима уреди, кои се вклучени во цената.

ПЕРИОД 1/2+1/3
01/05-31/05 40 €
01/06-30/06 60 €
01/07-31/07 80 €
01/08-31/08 90 €
01/09-30/09 65 €
01/10-31/10 45 €
Услови
  •  Цените се дадени за наем за мезонетата на ден
  •  Минимум престој од 7 ноќи
  •  Во собите e дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет т.е. бројот на кревети.
  •  При резервација задолжителна уплата на аконтација од 30%, во случај на откажување уплатената аконтација не се враќа.
  •  Поради генерално чистење на студијата после секоја смена, студијата се напуштаат во 09:00 часот, а се добиваат после 14:00 часот по локално време.
  •  Хигиената во собата си ја одржувате сами за време на престојот.
  •  Цена само за автобуски повратен билет 45 еур, а за деца од 02-12 години 35 еур.
  •  Задолжително патничко осигурување.