• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

Kompleks Panorama 4* (35)

 

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 25%  за резервација и уплата до 15.09.2019 | 20%  за резервација и уплата до 30.10.2019

БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12.2019-31.03.2020 (се комбинира со попуст за рана резервација)

 

www.panoramaresort.bg

 

Во цената е вклучено :

појадок и вечера, користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, детски кат, интернет, паркинг, транспорт до жичарница (по распоред)


Дополнителни услови :  

Деца до 5.99 год. – бесплатно

Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – бесплатно

Второ дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст

Возрасен на дополнително легло – 25% попуст

За сместување во двоспален апартман се наплаќаат 4 редовни суми.

Доплата за новогодишна вечера : возрасен 80€, дете 40€  (незадолжително)

Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден