• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

VILA ZAFIRIA (62)

 

Вила “ZAFIRIA” се наоѓа на идеална локација во центарот на Полихроно и на само 100-120м од плажа и која располага со сопствен паркинг.Во составот на вилата има трокреветни студиа кои се наоѓаат на прв и втор кат, трокреветни апартмани на прв и втор кат, четворокреветно студио на приземје и четворокреветен апартман на втор кат.Користењето на климата и wi-fi се вклучени во цената.Сите студиа и aпартмани се реновирани 2019 год.


ЦЕНИТЕ ВО ТАБЕЛАТА СЕ ДАДЕНИ НАЕМ ОД СТУДИО ИЛИ АПАРТМАН ИЗРАЗЕНИ СО 10% ПОПУСТ ЗА УПЛАТА ДО 31.01.2020

ТЕРМИН

НОЌЕВАЊА

1/4  СТУДИО

1/4 АПТ

1/3 СТУДИО

1/3 АПТ

20.05.-01.06.

12

171€

182€

150€

160€

01.06.-11.06.

10

214€

225€

203€

ПРОДАДЕНО

11.06.-21.06

10

332€

ПРОДАДЕНО

289€

310€

21.06.-28.06

7

ПРОДАДЕНО

353€

246€

257€

28.06.-05.07.

7

ПРОДАДЕНО

364€

288€

299€

05.07.-12.07.

7

337€

374€

326€

326€

12.07.-19.07.

7

374€

396€

364€

364€

19.07.-26.07.

7

438€

460€

428€

428€

26.07.-02.08.

7

460€

503€

449€

449€

02.08.-09.08.

7

460€

503€

449€

449€

09.08.-16.08.

7

460€

503€

449€

449€

16.08.-23.08.

7

460€

470€

449€

449€

23.08.-30.08.

7

428€

438€

417€

417€

30.08.-06.09.

7

353€

374€

332€

342€

06.09.-13.09.

7

289€

299€

267€

278€

13.09.-20.09

7

235€

235€

214€

225€

20.09.-30.09.

10

193€

214€

171€

182€

Напомена: 

Смените се однесуваат на апартман или студио за 12,10 и 7 ноќевања
Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредотСместување во собите е во 14 часот по локално време а напуштање на апартманите е до 10.00 часот по локално времеПри сместувањето влегувате во чисти соби, но за време на престојот сами се грижите за хигиената.
По завршување на Вашето летување, должни сте апартманот да го оставите во пристојна(чиста) состојба.Во случај на причинета штета за време на престојот,корисникот на апартманот ја надоместува штетата на сопственикот на вилата на лице место
Организаторот на патувањето го задржува правото по пат на Last Minute понуда да ги објави и продаде останатите слободни капацитети во одредена вила по цени кои се разликуваат од оние кои се веќе објавени во ценовникот.
Лицата кои претходно уплатиле својот аранжман немаат право на надомест на средтвата на име на разлика во цената.За уплатени два аранжмана 10+10 ноќевања одобруваме попуст од 7 % на вториот аранжман и не се комбинира со други попусти..
Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.
Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:возрасни: 35 €деца од 2 до 12 години: 25 €деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)
За резервација е потрбна уплата од 30% аконтација и целосна уплата до наведениот датим за рана резервација

o туристичка такса 0,5€ на ден од апартман- се плаќа на лице место