• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

MIR 4*

Локација: сместен во мирниот дел на Златибор, на 230 км од Белград

Капацитет: 19 двокреветни соби, 6 луксузни апартмани 
Содржини: ресторан, бар, кафе тераса, wellness центар (џакузи, сауна,фитнес), игротека ,конгресна сала, паркинг 
Опременост на собите: мини бар, телефон, сеф, бесплатен wirreles интернет, LCD ТВ, фен, баде мантил, папучи