WELLNESS HOTEL BULGARIA 4* (35)

ХОТЕЛ ВЕЛНЕС БУГАРИЈА СПА 4 * БАНСКО

 

7=6 , 6=5 за период од 03.01-30.04.2024

 

ЦЕНИТЕ СЕ ПО СОБА НА ДЕН ЗА 2 ЛИЦА

 

 

27.09-30.11.2023 01.12-21.21.2023

 

18.03-30.04.2024

03.01-17.03.2024

 

22.12-28.12.2023

29.12-02.01.2024


НП ПП НП ПП НП ПП НП ПП
Двокреветна соба  ( 2+0) 82 / 90 120 115 145 150 179
Двокреветна соба делукс

 

( 2+1)

89 / 98 128 125 155 164 194
Апартман (2+2 130
144 172 183 212 234 264
Возрасен на дополнително легло 30
32 47 42 57 55 70
Дете од 05-11.99 години на редовно легло со 1 возрасен / / / 15 / 15 / 15
Дете од 5-11.99 години на дополнително легло 23 / 25 35 32 43 40 50
Дете до 04.99 години -БЕСППЛАТНО / / / / / / / /

 

Во цената е вклучено : појадок/ појадок и вечера , внатрешен базен со минерална вода , џакузи,сауна,парна бања , фитнес,детски кат,ски гардероб,паркинг –гаража , интернет ,

Новогодишна вечера : 130 евра возрасни  / 85 евра деца од 05-11.99 години .