VILA LINA - 10 nokjevanja (17,53)

Опис: Располага со двокреветни, трокреветни и четирикреветни студија и апартмани, лоцирани на прв или втор спрат. Секоја сместувачка единица располага со опремена кујна, бања/тоалет, тераса со тенда, ТВ, WiFi интернет, клима (се доплаќа на лице место).Вила Лина е реновирана во 2022 година.

-10% попуст за резервации до 29.02.2024 

- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

 

Локација: Вилата се наоѓа во најубавиот дел на Платамона, во непосредна близина на хотелот Cronwell Платамона и на 100м од песочната плажа. Вилата располага со прекрасно уреден двор со скара, а во нејзина близина има таверни, продавници, супермаркет...

39.98777139480535, 22.629515115344248