VILA MALAMA - 9/10 ноќи, сопствен превоз (53)

Се наоѓа на околу 80 метри од плажата, во мирна улица во новиот дел на Сарти. Има доста комфорни четирикреветни, петокреветни и шестокреветни дуплекси на приземје и новоизградени (за сезоната 2019) трикреветни и четирикреветни студија (брачен и кревети на кат) и четирикреветни апартмани на првиот кат. Сите имаат основно опремени кујни, купатила, тераса, TV и клима која се доплаќа 5 еур на ден, Wi Fi. За време на престојот гостите сами се грижат за хигиената на апартманите, а постелнината се менува еднаш за време на престојот.

 

 

5% ПОПУСТ ЗА КОМПЛЕТНА УПЛАТА СО РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2023