Rila 4*

 

Се наоѓа на крајот од скијалиштето и на само 100 м од гондолата. Хотелот има Спа центар, неколку ресторани и клубови, бесплатен паркинг и бежичен интернет во заедничките простории.


 

 

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА !!!
-10% за уплати до 15.10.2019

* Цените се со вкалкулиран попуст

 

РЕДОВНИ ЦЕНИ ЗА ЗИМА 2019-2020


Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата. 
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Во цената е вклучено:
- Kористење на базен, безжичен интернет во лоби, џакузи, паркинг.
-Во Супериор собите е вклучено следното: Бесплатно користење на термо зона и теретана, Wi-Fi во собите ски остава со сушара за чизми како и посебен дел каде се служи доручекот и вечерата.

Во цената НЕ е вклучено:
- Туристичка такса за престој  1€ од ден за возрасен и деца ( 2-12г.).
- Доплата за новогодишна вечера ( задолжителна ) 80€ / возрасен, 40€/ дете ( 2-12 г.)
- Доплата за божиќна вечера ( не задолжителна ) 40€ / возрсен , 20€ / дете ( 2-12 г)

ПРОМОЦИИ И АКЦИИ:
1)  -10 % за уплати до 15.10.2019, Не се дозволени промени на резервација направена со EB попуст, Отказ на резервација направена со EB попуст е возможна на 30 дена пред влез во хотел, после тоа хотелот задржува 100% од цената


Максимален број на лица:  Twin (2+1) минимум сместување 2возрасни и 1 дeте 2-12г, Family Superior & Suite Superior (2+2)

Минимум престој 3 ноќевања

Легенда:

DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.