• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

ВИЛА ЏУЛИАНО

Вила “ Џулиано” – Ксамил е лоцирана на 4-5 миунути од една од повеќето плажи во Ксамил.Располага со 4 двокреветни студија, 2 трокреветни и 4 четворокреветни апартмани.Студијата и апртманите се опремени со кујна,клима уред,WiFi,купатило .Секој од сместувачките единици има излез на тераса.Вилата има сопствен паркинг.

Напомени:

  • Дете до 2 години дозволено да спие со родител на еден лежај;
  • Дополнителен стандарден лежај во 1/2 и 1/ 4 апп плус 20% од сумата
  • За уплатени 2 аранжмани 7+7 ноќевања одобруваме 10% попуст на вториот аранжман
  • Климата е вклучена во цената;
  • Собите се преземаат во 12:00 часот, а се напуштаат во 08:00 часот по локално време;
  • Гостите се должни да се грижат за хигиената и интериерот на собите ;
  • Плаќањето е во денари по курс 1 евро – 62мкд