Вила МАРИА,10 ноќи сопствен превоз (17)

Локација: Вилата се наоѓа во централниот дел на Калитеа, веднаш до паркот, на околу 200 метри од скалите кои водат до плажата.


Опис: Вилата располага со студија за 2, 3 или 4 лица. Студијата се наоѓаат на високо приземје и на прв спрат, а секое од нив има опремена кујна, бања/тоалет, тераса, ТВ, WiFi интернет и клима (со доплата на лице место 4 € на ден).

 

10% попуст за уплати во целост до 31.12.2023

 

 

 - Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

- Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62