• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

Дуплекс Апартман Даме (23)

Координати: 40.312165,23.062067 Апартман Даме е лоциран во вила во Неа Каликратиа со голем двор со лежалки на тревникот. Од плажа е оддалечен 300 м. Апартманот се состои од кујна со трпезарија, купатило, клима, ТВ. Апартманот има две спални соби, едната е со два единечни кревети во другата спална има дупли кревет. Апартманот има сопствена тераса. Максимум капацитет 4 лица.

ЦЕНИТЕ во табелата се однесуваат за наем на апартман  на ден  /  без превоз 

Сместување

Апп Даме

Период

Наем на ден 

1/4 Дуплекс АПП

16-30 Јуни

Наем на ден 

68 €

01-15 Јули

Наем на ден 

72 €

16 Јули -20 Август

Наем на ден 

102 €

21-31 Август

Наем на ден 

78 €

Септември 

Наем на ден 

60 €