• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

VILA JANIS (21)

 

Вилата “Јанис “ се наоѓа во Ксамил,  на 200м. оддалеченост од плажа и 10 мин. Од центарот на градчето. Вилата располага со 1/2, 1/3 и 1/4 студиа, сите комплетно опремени со сопствена кујна, купатило, ТВ, WI – FI, клима, балкон.

 

ТЕРМИНИ  

1/2 СТУДИО

1/3 СТДИО

1/4 СТУДИО

17/08 – 24/08/2019

275€

299€

310€

24/08 – 31/08/2019

275€

299€

310€

31/08 – 07/09/2019

245€

265€

285€

07/09 – 14/09/2019

210€

230€

250€

 

Цените се дадени за наем на студио за 7 ноќи / 8 денаПревозот не е вклучен во цената, дополнително се плаќа:

-          50 € за возарсни

-          35€ за деца од 2 – 10 год.

-          0 – 2 год. бесплатно

Влегување во студиата 14.00 часот по локално време,  напуштање во 10.00 час.За Хигиената на студиата се грижат самите гости.