• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

ПЕФКОХОРИ-PHILOXENIA SPA 3* (28)

 

PHILOXENIA SPA хотелот се наоѓа во центарот на Пефкохори, на околу 50 м. од плажа. Љубезните домаќини, одличната храна, одличната локација, многубројните содржини, ќе направат да се чувствувате како дома...хотелот во своите соби располага со : купатило, фрижидер, клима, ТВ, телефон, фен за коса, балкон, wi-fi. На гостите, на располагање им се 24-часовна рецепција, ресторан, бар, пул-бар, отворен базен со џакузи и лежалки, интернет и спа-центар со теретана, аниматор за деца и мини игралиште. Чистењето на собите се одвива секој ден, додека замената на крпите и чаршавите се на секои 3 дена.

 

За дополнителни слики од хотелот кликнете тука.

Тип на соба

13.04.-10.06.

&

21.09. – KRAJ

 

11.06.-20.06.

21.06.-30.06.

&

01.09.-20.09.

 

01.07.-10.07.

11.07.-20.07.

&

21.08.-01.08.

 

21.07.-20.08.

DBL DE LUX

MOUNT or  SEA VIEW

ПП 70

 

НП 60

ПП 80

 

НП 70 

    ПП 90

 

    НП 80 

     ПП 95

 

     НП 85 

         ПП 100

 

         НП 90

ПП 110

 

     НП 100

DBL DE LUX

BY THE POOL

ПП 68

 

НП 58

      ПП 75

     

НП 65

ПП 85

 

НП 75

     ПП 90

 

    НП 80

         ПП 95

 

       НП 85

ПП 105

 

НП 95

TRIPLE ROOM

BY THE POOL

For 2+1 child

ПП 80

 

НП 68

ПП 85

 

НП 75

ПП 95

 

НП 85

    ПП  110

 

   НП   90

      ПП 115

 

     НП  100

ПП 120

 

НП 110

TRIPLE ROOM   BY THE POOL

For 2+2 chd

ПП 85

 

НП 75

ПП 100

 

НП 85

ПП 105

 

НП 90

    ПП 120

 

   НП 100

       ПП 130

 

      НП  110

ПП 142

 

НП 120

TRIPLE ROOM   BY THE POOL

For  3  adults

      ПП 85

 

НП 75

ПП 95

 

НП 80

ПП 100

 

НП 85

   ПП 115

 

    НП 95

     ПП 120

 

    НП   100

ПП 130

 

НП 115

TRIPLE DE LUX

Mount or Sea View 2+1 child

ПП 90

 

НП 80

ПП 95

 

     НП 85

ПП 105

 

НП 95

   ПП 115

 

   НП 105

     ПП 120

 

     НП 110

ПП 130

 

НП 120

TRIPLE DE LUX

Mount or Sea View

     2+2 chd

ПП 95

 

НП 75

ПП 110

 

НП 95

ПП 115

 

НП 100

   ПП 130

 

НП 110

    ПП 140

 

    НП 120

ПП 150

 

НП 130

TRIPLE DE LUX

Mount or Sea View

For 3 ADL

ПП 95

 

НП 85

ПП 105

 

НП 90

ПП 110

 

НП 105

   ПП 125

 

НП 105

    ПП 130

 

    НП 110

ПП 140

 

НП 120

Family Lux Suite

 For 2+2 children

 

ПП 100

 

НП 85

ПП 110

 

НП 95

ПП 125

 

НП 110

    ПП 136

 

   НП 120

    ПП  142

 

    НП   120

ПП 155

 

НП 142

Family Lux Suite

For 3 +1 chd

ПП 105

 

НП 95

ПП 120

 

НП 100

ПП 135

 

НП 115

    ПП 142

 

   НП 125

     ПП  147

 

    НП  125

ПП 160

 

НП 142

Family Lux Suite

For 4 adl

ПП 115

 

НП 100

ПП 125

 

НП 105

ПП 142

 

НП 115

   ПП  147

 

   НП 125

    ПП 158

 

    НП  135

ПП 168

 

НП 147

 

Цените во табелата се дадени во ЕУР по соба на ден, за ПОЛУПАНСИОН (појадок+вечера, шведска маса), климата и wi-fi се ВКЛУЧЕНИ во цената.


 ПОПУСТИ :

-          За деца до 3 години : ГРАТИС сместување и храна во заедничко легло

-          2 возрасни + 1 дете (3-7 години) во 1/2 соба : 2 полни цени + 10 ЕУР на ден за полупансион

-          2 возрасни + 1 дета (0-12 години) во 1/3 соба : 2 полни цени + 50% од цената

-          3 возрасни лица во 1/3 соба : 2 полни цени + 70% од цената за третото лице

-          Специјална понуда за фамилии : 2 возрасни + 2 деца (0-12 год.) во 1/3+1 соба : две полни цени + 70% за 1-то + 50 % за 2-то дете

-          3 возрасни + 1 дете (0-12 год.) во 1/4 суит : три полни цени + 50% од цената за детето

-          4 возрасни лица во 1/4 суит : три полни цени + 70% за четвртото лице