SNEZANKA (35)


 
Хотел СНЕЖАНКА 3* – Пампорово-ЗИМА 2024
РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА :

 

                                         10% попуст за резервации и уплати до 31.10.2023 

БОНУСИ : 7=6 за пристигнувања во период од 19.02-31-03.2023 |  10% Попуст за престој од 6 + ноќевања за период 07.01-18.01.2024
(не се комбинира со попуст за рана резервација)
Вид нa сместување Услуга  01.12-22.12 23.12-28.12   07.01-19.01 29.12-01.01
 17.03-31.03 02.01-06.01

 

20.01-03.03

 04.03-16.03
Двокреветна соба (2+1) ПП Цена по лице 48€ 52€   49€ 114€
Едноспален апартман (2+2) ПП Цена за 2  лица 132€ 156€
144€ 324€
Во цената е вклучено : појадок и вечера , користење на внатрешен базен, сауна, фитнес, паркинг, WI-FI
Доплата за транспорт до ски писти : 3 € по лице на ден во 2 правци
Доплата за туристичка такса: 1 € по лице на ден (деца до 1.99 год. не плаќаат туристичка такса)
 

Дете до 05.99 години на дополнително легло  –БЕСПЛАТНО

-Дете од 6 до 11.99 на дополнително легло во двокреветна соба 65% попуст од цената

-Дете од  2 до 11.99 на редовно легло во двокреветна соба 35% попуст од цената

Дете од 12-15.99 години на дополнително легло 50 % попуст од цената

-Возрасен на дополнително легло во двокреветна соба 25% попуст од цената

 

-Две деца до 11.99год  на дополнително лего во апартман – бесплатно

-Доплата за трето дете од  4-11.99год во апартман 9€ на ден

-Доплата за 3-ти, 4-ти возрасен во апартман 15€ на ден

-Доплата за новогодишна вечера  70€ за возрасен, 40€ за деца од 04- 11.99год

 

ПАМПОРОВО
 • Вклучено
  Детско катче
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Сауна
  Фитнес