Dimitra Inn House 10 ноќи со сопствен превоз (53)

Куќата се наоѓа на самиот морски брег, на околу 30 m oд плажа во близина на центарот. Некои од студијата имаат поглед море а сите се комфорни, убаво опремени, додека убаво уреден двор нуди и скара.

 
 

 
 
ГАЛЕРИЈА
 
 
  • ГАЛЕРИЈА
  • МАПА
  • УСЛОВИ
Напомени 

 – 2 деца до 10 год можат да користат еден кревет. Дете од 0-3 год може да дели кревет со родителите.
– Клима вклучена во цената, WI-FI и пешкири бесплатно.

 

Tаксата за престој во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс) се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот)!

За валидна резервација без попуст е потребна уплата од мин. 40% од вкупната сума, во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 20 дена пред поаѓање.