• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

VILA VULA (24)

 

Вила Вула се наоѓа во центарот на Неа Мармарас, на 500 метри од градската плажа, и локациски поставена на главната улица која се движи покрај море.

Вилата располага со двокреветни и трокреветни студиа, сите опремени со Тв, Клима (со доплата од 6 еур) wi-fi, комплетно опремена кујна и тераса.

На Промо цените не следува попуст за два последователни термина, и попуст за рана резервација.

 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД.

 

-20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 19.12.2018

-12% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 31.01.2019

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 28.02.2019

-05% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 01.05.2019

 

ЦЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Термини

Ноќ

1/2  (студио за 2 лица)

1/2  (студио за 2 лица) SEA VIEW

1/3  (студио за 3 лица)

19.05-26.05.19

7

59

69

79

26.05-02.06.19

7

79

89

99

02.06-09.06.19

7

119

129

139

09.06-16.06.19

7

179

189

199

16.06-23.06.19

7

229

249

289

23.06-30.06.19

7

249

269

299

30.06-07.07.19

7

289

299

329

07.07-14.07.19

7

309

329

359

14.07-21.07.19

7

349

369

399

21.07-28.07.19

7

369

389

409

28.07-04.08.19

7

369

389

409

04.08-11.08.19

7

369

389

409

11.08-18.08.19

7

349

379

399

18.08-25.08.19

7

339

369

389

25.08-01.09.19

7

289

299

319

01.09-08.09.19

7

229

239

259

08.09-15.09.19

7

199

209

239

15.09-22.09.19

7

119

129

149

22.09-29.09.19

7

79

89

99

– Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

 

Агенцијата организира превоз со придружник-пратител на групата, до место кое е најпогодно за застанување и паркирање на автобусот а цената за истиот изнесува:

За возрасни (35 евра)
За деца до 12 години (25 евра)
Деца до 2 години бесплатно, без седиште

Поаѓање од: Скопје, Велес, Неготино, Удово и Граничен премин Богородица

Поаѓање од: Битола и Прилеп

Часот на поаѓање ке биде дополнително објавен.

 

Клиентите кои не користат огранизиран превоз од агенцијата, т.е. оние кои патуваат со сопствен превоз се сместуваат индивидуално во собите, истите ги молиме да побараат точни информации за локација на сместувачките капацитети во нашите канцеларии.

GPS:40°05’33.0″N 23°47’12.7″E