• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

Vila Elli-10 ноќи/сопствен превоз (100)

Локација: Vila Elli се наоѓа во центарот на Аспровалта, во пешачката зона покрај морето. Сите тераси гледаат кон морето. 

Содржина на вилата: Во склоп на вилата на приземје има таверна-ресторан. Нудиме четворокреветни и четворокреветни апартмани со дополнителен кревет. Апартманите се наоѓаат на прв и втор кат од вилата. Вила Ели е вистинскиот избор за сите оние кои сакаат да бидат во центарот на настаните и да уживаат во погледот на морето. 

Соби: Апартманите се состојат од спална соба со еден брачен кревет и дневна соба со софа кревет или софа со фотеља на развлекување. Карактеристично за апартманите е тоа што секој има две пространи тераси со поглед на шеталиштето и морето. Сите сместувачки единици имаат комплетно опремена мини кујна (мини-електричен шпорет, садови, фрижидер) и бања. Гостите на вилата имаат на располагање WiFi (слаб проток) и клима уред, чие користење е вклучено во цената. Постелнината и крпите се менуваат секој петти ден од престојот, кога е и чистењето на апартманите. 

 

Cena je izražena samo u evrima.
Vila Tip 26.05 05.06 15.06 25.06 05.07 15.07 25.07 04.08 14.08 24.08 03.09 13.09 23.09
Vila

Elli

TV, AC

1/2 App 110* 195* 270* 595 705 825 865 865 805 585 250* 205* 135*
1/3 App 85* 145* 195* 600 710 830 870 870 810 590 185* 145* 105*
1/4 App 70* 115* 155* 605 715 835 875 875 815 595 150* 115* 85*
1/4+1 App 70* 115* 155* 635 745 865 905 905 845 625 150* 115* 85*
Upotreba klime Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free

 

Легенда
  • 1/2 App - Dvokrevetni apartman;
  • 1/3 App - Trokrevetni apartman;
  • 1/4 App - Četvorokrevetni apartman;
  • 1/4+1 App - Četvorokrevetni apartman sa pomoćnim ležajem;
  • Free - besplatna upotreba klime.

– Crvenom bojom su obeleženi prodati studiji/apartmani
– Cene označene zvezdicom (*) su cene paket aranžmana (smeštaj i prevoz, bez teritorijalne doplate za prevoz) po osobi

Услуги за групна придружба и сместување (апартман/студио I категорија) на база 10 ноќевања, во смени со * вклучен е превоз на патници до наведената дестинација но без доплата за појдовни места северно од Ниш, превозот е со висока туристичка класа,  автобуси со клима, ДВД…), агенциски услуги.
задолжителна доплата на име „Stay over“ данок за престој од 0,5 евра на ден по соба, плаќањето се врши на лице место , услуги кои не се наведени во програмата, индивидуални и други трошоци на патниците.