• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

Vila Babis ,Vila Blue Sea ,Vila Kalimera Fotis ,Vila Ocean 1 (86)

КАВОС е најатрактивното место за забава и летување на КРФ. Најпретпознатливата дестинација за забава на брегот на Јонското море. Сокриената оаза на лудиот провод на јужниот дел од островот. Дискотеки, клубови и барови, главната улица, место кое живее 24/7! Дестинацијата од која започнавме да ги составуваме нашите најлуди спомени со огромен број на пресреќни патници кои често се враќаат и по втор пат.

АКЦИЈА! Попуст 50 евра по соба за резервации до 01.06 за терминот од 07.07!

Сместување Тип на соба

07.07-16.07

16.07-25.07

25.07-03.08

03.08-13.08

Vila Babis

1/5
1/4
1/3
1/2

179€
189€
199€
распродадено

распродадено
распродадено
распродадено

распродадено

распродадено
185€
распродадено
распродадено

175€
185€
195€
199€

Vila Blue Sea

1/5
1/4
1/3
1/2

распродадено
распродадено
распродадено
распродадено

распродадено
распродадено
распродадено
распродадено

распродадено
распродадено

распродадено

распродадено

175€
185€
195€
199€

Vila Kalimera
Fotis

1/3

195€

распродадено

189€

189€

Vila Ocean 1

1/6
1/3
1/2

169€
199€
205€

169€
199€
205€

165€
195€
199€

165€
195€
199€

Vila Babis

Vila Babis се наоѓа во строгиот центар на Кавос, на главната улица и 2 минути пешачење до плажата. Вилата содржи 1/2 студија, 1/3 студија со помошен кревет лица, 1/4 апартмани и 1/5 апартмани со помошен кревет. Секоја сместувачка единица содржи мини кујна, фрижидер, клима уред и излез на тераса, WI – FI.

 

Vila Blue Sea
Vila Blue Sea се наоѓа во строгиот центар на Кавос, на главната улица, на 2 минути пешачење до клубовите и плажата. Вилата содржи комфортни студија за 2 до 3 лица и апартмани за 4 до 6 лица. Содржат мини кујна, фрижидер и излез на тераса. До самата вила се наоѓа барот Summer Brezze кој содржи базен.

 

Vila Kalimera Fotis

Vila Kalimera Fotis се наоѓа на централната улица на Кавос, на 5 минути пешачење до клубовите и плажата. Вилата содржи комфортни студија за 3 лица. Содржат мини кујна, фрижидер и клима уред. До самата вила имаме сместување со базен кој може да се користи.

Vila Ocean 1

Vila Ocean 1 –  се наоѓа во строгиот центар на Кавос, на главната улица, во непосредна близина на баровите и клубовите, на само 100 метри од плажата. Вилата поседува 1/2 и 1/3 студија со сопствено WC, мини кујна, тераса, клима уред кој се доплаќа. Гостите од вилата можат да го користат базенот од комплексот Одисеј кој е во близина на самата вила.