• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

H TOP ROYAL STAR 4*

 

Локација: Хотелот Ројал Стар се наоѓа на 10 мин. Пешачка дистанца од плажата Феналис и 15 мим. од плажата Лорет де Мар. Лорет де Мар е одличен избор фамилии како и за млади. Центарот на Лорет де Мар е на 10 мин.
Опис: Хотелот на гостите им нуди најразлични активности и релаксација за деца и возрасни: базен, сончева тераса и градина со лежалки и чадори за сонце. Спа кој вклучува внатрешен базен, турска бања, сауна и џакузи, фитнес, просторија за дружтвени активности…менувачица, ТВ просторија, сеф и интернет со доплата.
Сместување: собите се со балкон, сателитска ТВ, сеф со доплата, целосно опремена бања.
Плажа: 850 м
Услуга: Полн пансион (FB)


EARLY BOOKING !!!
за резервации направени до 31.05.2019

 

BO ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНО:
* 7/10 ноќевања на база наведената услуга.
* Авионска карта на релација Скопје – Барселона – Скопје со 1 парче чекиран багаж (до 20кг) и 1 парче кабински багаж (макс. Димензии 56х45х25) по лице
* Организиран трансфер аеродром – хотел – аеродром во Шпанија

ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО:
* Аеродромски и административни такси во износ од 60еур
* Патничко здравствено осигурување
* Туристичка такса – се плаќа директно на рецепција во хотел