• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

VILA GREBI (62)

                                                                                                     
Вила “ГРЕБИ” се наоѓа во центарот на Полихроно, на само 80 метри од плажа. Студиата се целосно реновирани во 2016год. на прв кат.Студијата се состојат од голема соба со 1 дупли кревет и два единечени кревети на спрат. Кујната е одвоена од спалната , комплетно опремена со основни садови за соодветниот број на лица),Wi-Fi, тераса со гарнитура за седење и бања. Климата е вклучена во цената.

ЦЕНИТЕ ВО ТАБЕЛАТА СЕ ДАДЕНИ СО ИЗРАЧУНАТ ПОПУСТ СО 15% ОД СТУДИО
                                                                                                                      
Напомена:
Смените се однесуваат на апартман за 10 ноќевања
Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
Сместување во собите е во 14 часот по локално време а напуштање на апартманите е до 09.30 часот по локално време 
При сместувањето влегувате во чисти соби, но за време на престојот сами се грижите за хигиената.По завршување на Вашето летување, должни сте апартманот да го оставите во пристојна(чиста) состојба. 
Во случај на причинета штета за време на престојот,корисникот на апартманот ја надоместува штетата на сопственикот на вилата на лице место. 
Организаторот на патувањето го задржува правото по пат на Last Minute понуда да ги објави и продаде останатите слободни капацитети во одредена вила по цени кои се разликуваат од оние кои се веќе објавени во ценовникот.Лицата кои претходно уплатиле својот аранжман немаат право на надомест на средтвата на име на разлика во цената. 
За уплатени два аранжмана 10+10 ноќевања одобруваме попуст од 10 % на вториот аранжман за сезонските смени од 01.07.-30.08. 
Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари. 
Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:
возрасни: 35 €
деца од 2 до 12 години: 25 €
деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)