• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

ПЕФКОХОРИ - KOPSI'S BEACH (19)

Лоциран на сама плажа во Пефкохори, хотелот Kopsis Beach е на само 10-минути пешачење до центарот на Пефкохори, каде има голем број ресторани и продавници. Хотелот располага со 24 соби со поглед на заливот на Касандра и селото. Сите климатизирани простории на хотелот се опремени со сателитски ТВ , фрижидер и бесплатен Wi-Fi . Собите се светли и свежи. Хотелот нуди сместување со доручек и уживање во пијалоци во барот покрај базенот. Покрај големиот базен во склоп на хотелот, за помладите гости има расположлив посебен базен. Покрај тоа, хотелот располага и со приватен бесплатен паркинг. На плажата гостите може да си обезбедат лежалка и чадор.

 

Цени за наем на студио на ден со вклучен појадок
Термин01.05 - 31.0501.06 - 08.06
15.09 - 22.09
09.06 - 22.06
08.09 - 14.09
23.06 - 13.0714.07 - 07.09
2 возрасни 35 € 45 € 65 € 80 € 100 €
2+1 дете (4-12г.) 35 € 45 € 70 € 85 € 105 €
2+2 дете (4-12г.) 40 € 50 € 75 € 90 € 110 €
Забелешка: За деца од 0-4 години е бесплатно.      


*напомена: за термин 01.05 - 31.05 цената е за наем на студио без појадок


Во цената е вклучено:
- наем на студио на ден со вклучен појадок

Во цената не е вклучено:
- патнично осигурување
- туристичка такса 0,5 € по соба од ден 

Напомени:
- уплати се извршуваат исклучиво во денари (1€ = 62 денари)