• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

VILA NIKOS (81)

 

Вила Никос се наоѓа на околу 200 м. од плажата во Полихроно. Вилата располага со трокреветни апартмани и четворокреветни дуплекси на прв кат, кои се со комплетно опремена кујна, TV, интернет и клима чие користење е вклучено во цената. Вилата исто така располага со просторни тераси и сопствен паркинг.

 

ТЕРМИН ОД

НОЌИ

NIKOS         1/3 APP

NIKOS       1/4 DUPLEX

18.05

7*промо

59

69

25.05

7*промо

69

79

1.06

7*

89

119

8.06

7*

119

139

15.06

7*

139

159

22.06

7*

149

169

29.06

7

310

360

6.07

7

330

420

13.07

7

350

460

20.07

7

350

460

27.07

7

350

460

3.08

7

350

460

10.08

7

340

460

17.08

7

320

420

24.08

7*

139

179

31.08

7*

119

139

7.09

7*

99

126

14.09

7*промо

69

79

21 .09

7*промо

59

69

 

 

НАПОМЕНА:

– Цените со * се однесуваат за пакет аранжман по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз. 
– За патување со сопствен превоз, цената се намалува за 10 евра; 
– Цените без * се однесуваат за наем на апартман за 7 ноќевања. 
-Во апартман, за термините со *, две лица плаќаат полн износ а третото и четвртото лицe се сместуваат БЕСПЛАТНО, и плаќаат само за превоз. 
-Туристичка такса е 0.5 еур на ден по апартман и се плаќа на лице место. 
– Сместувањето во собите е после 13 часот локално време, а напуштањето на собите е до 09:00 часот локално време. 
– За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме вкупен попуст од 5%. 
– Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 eur = 62,00 мкд. 

 
– Цената само за превоз: Скопје-Халкидики-Скопје изнесува:

35 € возрасни

25 € деца од 2 – 12 години БЕСПЛАТНО за деца до 2 години (не користи седиште)