• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

AQUAMARIN 3* (1)

Положба: се наоѓа на околу 2 километри од стариот дел на Будва.
Сместување: соби и фамилијарни апартмани кои имаат директна телефонска линија, интернет пристап, кабловска телевизија, мини бар, бања со фен. Повеќето соби и апартмани имаат балкон.
Услуга: полупансион
Содржини: ресторан, снек бар, сеф на рецепција, лоби, паркинг.
Плажа: околу 250 m од море.
Спорт и забава: отворен базен, игралиште за деца, сауна, хотелска градина.

 

 

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи.    
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

 

Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.