• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

VILA LINA (81)

                                                                                             
Метаморфозис е место целосно опкружено со густа иглолисна шума, која заедно со морето претставува вистинска воздушна бања. Главната декорација е голем, вековен парк,а плажата е песочна и километарска. Во гратчето има десетина таверни и ресторани, неколку добро снабдени супермаркети и продавници, рибен пазар, пекарница, агенција за изнајмување на автомобили и сл. Вила ЛИНА се наоѓа во центарот на местото, на 50 м. од песочната плажа. Располага со студија и апартмани, со големи тераси, од кои поголемиот дел имаат директен и страничен поглед кон морето и прекасниот парк. Сите простории се комплетно опремени со кујна, тоалет, балкон, ТВ, клима и WI-FI, чие користење е вклучено во цената. Комплетно е реновирана минатата година.
                                                                                       

ТЕРМИН ОД:

НОЌИ

1/3 студио 

1/4 студио

1/4 апартман (град) 

1/4 апартман (море) 

18.05

7*промо

59 

59 

59 

59 

25.05

7*промо 

69 

69 

79

79 

01.06

7* 

99 

109 

129 

129 

08.06

7* 

109

129

149

149

15.06

7*

129

149

169

169

22.06

7*

149

169

189

199

29.06

7

330

340

380

400

06.07

7

350

370

400

430

13.07

7

350

390

430

460

20.07

7

360

390

430

460

27.07

7

360

390

430

460

03.08

7

360

390

430

460

10.08

7

360

390

430

460

17.08

7

330

350

380

420

24.08

7*

149

169

189

199

31.08

7*

129

139

159

169

07.09

7*

109

119

129

139

14.09

7*промо

79

79

89

89

22.09

7*промо

69

69

79

79

Услови под кои важи аранжманот

НАПОМЕНА:   

- Цените со * се однесуваат за пакет аранжман по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз.  

- За патување со сопствен превоз, цената се намалува за 10 евра;

- Цените без * се однесуваат за наем на студио/апартман за 7 ноќевања.

- Во апартман, за термините со *, две лица плаќаат полн износ а третото и четвртото лицe се сместуваат БЕСПЛАТНО, и плаќаат само за превоз.

-Туристичка такса од 0,5 еур по ден на соба се плаќа на лицеместо кај сопственикот.

- Сместувањето во собите е после 14:00 часот локално време, а напуштањето на собите е до 09:00 часот локално време. 

- За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме вкупен попуст од 5%.

- Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 62,00 мкд.


Цената само за превоз: Скопје-Ситонија-Скопје изнесува:

  35 € возрасни

  25 € деца од 2 - 12 години

  БЕСПЛАТНО за деца до 2 години (не користи седиште)