• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

VILA LEONA (57)

 

Вила Леона се наоѓа на 30 метри од прекрасната песочна плажа во Аспровалта. Вилата има еден дуплекс апартман, едно двокреветно и едно трокреветно студио. Секјое студио е комплетно опремено со кујна , тоалет , балкон , тв, интернет и климата е вклучена во цената.

 

-15% за резервации до 15.01.2019, Early Booking

-10% за резервации до 31.03.2019, Early Booking


 

ПЕРИОД

број на ноќевања

1/2

студио

1/3

студио

1/3+1/3

дуплекс

24.05-31.05

7*

79€*промо

89€*промо

99€*промо

31.05-07.06

7*

89€*промо

99€*промо

119€*промо

07.06-14.06

7*

119€*

129€*

139€*

14.06-21.06

7*

139€*

149€*

159€*

21.06-01.07

10

330€

380€

610€

01.07-11.07

10

390€

470€

690€

11.07-21.07

10

390€

490€

740€

21.07-31.07

10

390€

490€

740€

31.07-10.08

10

390€

490€

740€

10.08-20.08

10

390€

490€

740€

20.08-30.08

10 

380€

470€

690€

30.08-06.09

7*

139€*

149€*

159€*

06.09-13.09

7*

119€*

129€*

139€*

13.09-20.09

7*

89€*промо

99€*промо

119€*промо

НАПОМЕНА :

- Цените означени со * се дадени по лице за 7 ноќи/ 8 дена со вклучен превоз , 3  лице  плаќа само  35 €

- Цените без звездичка означуваат наем на студио за 10 ноќи/11дена  без превоз

- Цените кои се на промоција се со пресметан попуст и не се одбива за сопствен превоз

-Доплата за турситичка такса во Грција е 0,5€ по соба  од  ден - се плаќа во агенцијата

- Во дуплекс апп минимум плаќаат две лица , останатите доплаќаат само 35 евра . 

-ПРЕВОЗ - 35 € повратен билет за возрасни

                -  25 €  за деца од 2-12 год

                -  дете до 2 год. бесплатно без седиште