• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

DIMITRIS sopstven prevoz (53)

                                             

15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И КОМПЛЕТНА УПЛАТА ВО ГОТОВО ДО 31.12.2018

10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА СО 40% АВАНС И ДОПЛАТА ДО 01.04.2019 

                                                                                                                                                                                                                                            Се наоѓа во поширокиот центар на Аспровалта, покрај главното шеталиште, на околу 50 m oд плажа. Студијата се комплетно опремени, а поголем дел се со поглед на море. Има и скара во убаво уредениот двор. Паркирањето е дозволено пред куќата.

 

ЦЕНИТЕ СЕ ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 10 НОЌЕВАЊА

Тип на сместување 

23.05.-
02.06.

02.06.-
12.06.

12.06.-
22.06.

22.06.-
02.07.

02.07.-
12.07.

12.07.-
22.07.

22.07.-
01.08.

01.08.-
11.08.

11.08.-
21.08.

21.08.-
31.08.

31.08.-
10.09.

10.09.-
20.09.

20.09.-
30.09.

1/2 studio

115 

195

295

395

445

485

515

515

515

405

285

215

115

1/2 studio РМ

125 

215

325

425

475

515

545

545

545

435

315

245 

125

1/3 studio PP

135 

235

345

445

495

535

565

565

565

455

335

265

135

1/3 studio PM

145 

255

375

475

525

565

595

595

595

485

365

295

145

1/4 studio PP

155 

275

395

495

545

585

615

615

615

505

385

315

155

РМ – поглед на море, РР – поглед позади 


Напомена 

Цената вклучува користење интернет. Климата се доплаќа 5 € по ден.

Две деца до 10 год можат да користат еден кревет.


Напомена

Цената вклучува користење интернет. Климата се доплаќа 5 € по ден.

Две деца до 10 год можат да користат еден кревет.


Плаќањето е во денари по курс 1 еур=62 ден 

Тип на сместување:
1/2 studio -
во една просторија чајна кујна и еден брачен кревет.
1/3 studio -
во една просторија чајна кујна и еден брачен кревет и еден единечен кревет или три единечни кревети.
1/4 studio -
во една просторија чајна кујна со два брачни кревети.

Во некои случаеви можни се отстапувања од стандардните димензии на креветите.

GPS KOORDINATI: 40°43'00.8"N 23°42'21.4"E 

СОДРЖИНА НА КУЌАТА: двор, скара, WI-FI

 

СОДРЖИНА НА СТУДИЈАТА: чајна кујна со садови и прибор, фрижидер, гарнитура за седење на тераса, клима, купатило, LCD TV, решо, балкон

 

ВАЖНО!

Tаксата за престој во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс) се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот)!