• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

VILA JOANNA (53)

 

10% ПОПУСТ ЗА КОМПЛЕТНА УПЛАТА ВО ГОТОВО ДО 15.01.2019

5% ПОПУСТ ЗА 40% УПЛАТА ВО ГОТОВО СО РЕЗЕРВАЦИЈА И ДОПЛАТА ДО 01.04.2019

 

Куќата е на околу 180 m од плажата, во мирниот дел, кај кружниот тек, на почеток на Неи Пори од правец на Платамона. Во свој состав има студија за 2 - 4 лица со опремена кујна, купатила и балкони со гарнитури за седење. Предноста и е убаво уреден двор со тревник и цвеќе, летниковец и скара, па ја препорачуваме на семејства со мали деца. Паркирањето е можно на улица пред куќата.

GPS КООРДИНАТИ: 39°58'46.7"N 22°38'27.5"E

 

ЦЕНИТЕ СЕ ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 10 НОЌЕВАЊА

 

Користење на интернет и клима вклучено во цената. Агенција не може да ја гарантира брзината на интернет и не е одговорна во случај на слабиот сигнал или снемување на интернет

Две деца до 10 г можат да користат еден кревет / Дете до 3 г може да дели кревет со родителите

Плаќањето е во денари по курс 1 еур = 62 ден

 

Тип на сместување:

1/2 studio – во една просторија чајна кујна и два единечни кревета или брачен кревет.

1/3 studio – во една просторија чајна кујна и три единечни кревета или брачен кревет и еден единечен.

1/4 studio – во една просторија чајна кујна и два единечни кревета и брачен или два брачни кревета.

*Во поедини случаеви можни се отстапувања од стандардните димензии на креветите.

СОДРЖИНА НА КУЌАТА: WI-FI, двор СОДРЖИНА НА СТУДИЈАТА: ЧАЈНА КУЈНА СО САДОВИ И ПРИБОР, ФРИЖИДЕР, ГАРНИТУРА ЗА СЕДЕЊЕ НА БАЛКОН, КЛИМА, КУПАТИЛО, LCD TV, решо, балкон

Такса за престој во приватно смесување во Грција во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс) се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот).