• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

VILA MAGDA 2 (81)

                                                                                                                                             
Вила Магда 2 е сместена на шеталиштето во централниот дел на Пефкохори, во третиот ред на куќи од морето на околу 40 метри од плажа.Вилата располага со четворокреветни апартмани – дуплекси. Секој апартман има претсобје од кое се влегува во две одвоени спални соби со по два кревети, секоја соба има кујна која е целосно опремена и wc, телевизор,клима и своја тераса, (апартманите се 42м2 + тераса). Во близина на вилата има маркет,пекармесара,продавници за овошје и зеленчук,ресторани пицерии и сл.
                                                                                                
                                                                                                                  

ТЕРМИН ОД

НОЌИ

МАГДА 2               1/4  ДУПЛЕКС

18.05

7*промо

69

25.05

7*промо

79

01.06

7*

119

8.06

7*

 139

15.06

7*

169

22.06

7*

189

29.06

7

389

06.07

7

419

13.07

7

439

20.07

7

449

27.07

7

449

03.08

7

449

10.08

7

449

17.08

7

419

24.08

7*

199

31.08

7*

169

07.09

7*

119

14.09

7*промо

79

Цени за термини по типови простории и услуги
Термини1/4 Дуплекс Бр. ноќевања
18/05/2019 - 25/05/2019
69.00€  7* промо
Услови под кои важи аранжманот

НАПОМЕНА:   

- Цените со * се однесуваат за пакет аранжман по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз.  

- За патување со сопствен превоз, цената се намалува за 10 евра;

- Цените без * се однесуваат за наем на апартман за 7 ноќевања.

- Во апартман, за термините со *, две лица плаќаат полн износ а третото и четвртото лицe се сместуваат БЕСПЛАТНО, и плаќаат само за превоз.

- Сместувањето во собите е после 14:00 часот локално време, а напуштањето на собите е до 09:00 часот локално време. 

- За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме вкупен попуст од 5%.

-Туристичка такса е 0.5 еур на ден по апартман и се плаќа на лице место.

- Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 62,00 мкд.


Цената само за превоз: Скопје-Халкидики-Скопје изнесува:

  35 € возрасни

  25 € деца од 2 - 12 години

  БЕСПЛАТНО за деца до 2 години (не користи седиште)