• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

АФИТОС ARISTOTELES BEACH HOTEL 4* (60)

Хотел АРИСТОТЕЛИС**** е изграден на прекрасно ритче пред самото море на само 1км од традиционалното село Афитос и ги исполнува сите барања за прекрасен одмор. Располага со двокреветни, трокреветни, четирикреветни и шесткреветни соби. Хотелот исто така располага со 2 бара, ресторан, 2 базена, мини маркет…

 

 

 

 

Ресторан: Појадок (07:30-09:30), Ручек (12:30-14:30), Вечера (19:00-21:30)

Кафе Бар (09:30-23:00): Алкохолни пијалоци (пиво во чаша, вино во чаша, ретсина), безалкохолни пијалоци (вода, оранжада, лимонада, спрајт, кафе, чај…). Барот на плажа и лоби барот НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ во ALL INCLUSIVE.

* Цените се изразени по лице / на ден со се вклучено (ALL INCLUSIVE);
* Прво дете до 11,99 години БЕСПЛАТНО;
* Второ дете до 5,99 години БЕСПЛАТНО;
* Второ дете од 6-11,99 години – 50% попуст;
* Трето лице – 30% попуст;
* Четврто лице – 50% попуст.

 

НАПОМЕНИ: Собите се преземаат во 13,00 часот на денот на пристигнување,
а се напуштаат во 9,00 часот на денот на заминување по локално време;
-Задолжително патничко – здравствено осигурување;