• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

VILA STAVROS (19)

 

Вила Ставрос се наоѓа во Полихроно – место кое поради својата прекрасна географска положба прерасна во идеална туристичка дестинација за сите оние кои сакаат да уживаат во песочна плажа со кристално чисто море, Се наоѓа на околу 300 метри далечина од прекрасната плажа во мирен дел на Полихроно. Вилата располага со дуплекс апартмани кои се опремени со посебна кујна, две спални, купатило, ТВ и клима уред (се плаќа 3 евра од ден).
Детален опис на собите:
Четирикреветни апартмани со две затворени спални и одвоена кујна.
Четирикреветни апартмани со една затворена спална и 2 единечни кревети во склоп на кујната.


Пакет цени
 цени по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз
претпродажбата важи за целосна уплата до 16.03.2019

Термини 

19.05 

26.05 

02.06 

09.06 

16.06 

23.06 

30.06

07.07

14.07

21.07

Апартман (мин. 4 лица)

44 €

52 €

72 €

82 €

89 €

97 € 

107 €

112 €

124 €

129 €

Термини

28.07

04.08

11.08

18.08

25.08

01..09

08.09

15.09

22.09

Апартман (мин. 4 лица)

129 €

129 €

122 €

112 €

92 €

77 €

72 €

52 €

44 €

Во цената е вклучено:

- 7 ноќевања во апартман по лице ( мин. 4 лица во апартман)
- повратен превоз

Во цената не е вклучено:
- патничко осигурување
- туристичка такса 0,5 € по соба од ден

Попусти:
- деца до 2 години: бесплатно (без седиште)
- деца од 2 до 6 години: само превоз 25 €
- преку дозволениот капацитет дозволено е сместување на едно дете до 6 години во кревет со возрасен

Само превоз (повратно):
- деца до 2 години: бесплатно (без седиште)
- деца од 2 до 12 години: 25 € 
- возрасни: 35 € 

Автобуски превоз - време и место на поаѓање: 
05:30 Кочани - автобуска станица 
06:00 Скопје - пред агенцијата 
06:00 Штип - пред новата пошта 
06:45 Велес - бензиска станица на автопатот Е75 - мотел Македонија 
07:00 Струмица - пред агенцијата 
07:15 Неготино - бензиска станица на автопатот Е75 
07:30 Валандово - бензиска станица на излез од градот кон Гевгелија 
08:00 Граничен премин Богородица - бензиска станица пред преминот 

 

Наем на студио
 цени за цела соба за 7 ноќевања без превоз

Термини

19.05

26.05

02.06

09.06

16.06

23.06

30.06

07.07

14.07

21.07

Апартман (мин. 4 лица)

118 €

148 €

208 €

248 €

278 €

308 €

348 €

368 €

398 €

418 €

Термини

28.07

04.08

11.08

18.08

25.08

01..09

08.09

15.09

22.09

Апартман (мин. 4 лица)

418 €

418 €

388 €

348 €

288 €

228 €

208 €

148 €

118 €

Во цената е вклучено:
- наем на апартман за 7 ноќи
- преку дозволениот капацитет дозволено е сместување на едно дете до 6 години во кревет со возрасен

Напомени:
- уплати се извршуваат исклучиво во денари (1€ = 62 денари
)