• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

Sunrise Garden Beach Resort & Spa 5* (22)

 

WEB страна на хотел

Пакет цена по лице за 6 ноќи All inclusive / 7 дена

 

Sunrise Garden Beach Resort & Spa 5* 11.06.19 18.06.19 25.06.19 02.07.19 09.07.19 16.07.19 23.07.19 30.07.19 06.08.19 13.08.19 20.08.19 27.08.19
DBL Family Room GV/PV 647 647 647 647 647 647 661 734 734 734 734 724
1-во дете до 13,99 215 215 215 215 215 215 215 215 215 215 215 215
2-ро дете до 13,99 215 215 215 215 215 215 215 215 215 215 215 215
DBL Standard (Pool/Garden) 523 523 523 523 523 523 537 610 610 610 610 599
1-во дете до 13,99 215 215 215 215 215 215 215 215 215 215 215 215
2-ро дете до 6,99 215 215 215 215 215 215 215 215 215 215 215 215
2-ро дете од 7 до 13,99 371 371 371 371 371 371 378 414 414 414 414 409
SGL Standard (Pool/Garden) 672 672 672 672 672 672 694 802 802 802 802 787
1-во дете до 13,99 215 215 215 215 215 215 215 215 215 215 215 215
2-ро дете до 6,99 215 215 215 215 215 215 215 215 215 215 215 215
2-ро дете од 7 до 13,99 445 445 445 445 445 445 456 510 510 510 510 503
TRL Family Room GV/PV 635 635 635 635 635 635 649 722 722 722 722 711
1-во дете до 13,99 215 215 215 215 215 215 215 215 215 215 215 215
TRL Standard (Pool/Garden) 510 510 510 510 510 510 525 597 597 597 597 587
1-во дете до 13,99 215 215 215 215 215 215 215 215 215 215 215 215

 

Цените се дадени по лице и истите вклучуваат:

6 ноќевања на улусга All inclusive

Авионски билет со чартер лет на релација Скопје - Хургада - Скопје (директен летдозволени 20 кг чекиран багаж по лице

Трансфер  аеродром - хотел - аеродром

Организација на аранжманот


Цената не вклучува:

Аеродромски такси во висина од 80 еур по лице (25 еур за деца до 1.99 г)

Египетска влезна виза - за патници со маккедонски пасоши се добива на аеродром при пристигнување во Хургада.

Потребно е да имате пасош со важност најмалку 6 месеци од датумот на завршување на Вашиот престој во Хургада и хотелска резервација.

Цената на визата е 25$ и истата се плаќа на лице место.

Пансионски услуги во хотелот после одјавување на собите

Патничко осигурување

Факултативни екскурзии и индивидуални трошоци.

Сите цени се изразени во евра, плаќањето е во денарска противвредност по курс 1 евро = 62 денари.