• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

ATHOS HOUSE sopstven prevoz (53)

                                                                                                                
Куќата Athos се наоѓа на самото крајбрежје карши широка, песочна плажа. Двокреветните и трикреветните студија со брачен кревет (грчки стандард) сместени се на прв и втор кат, над истоимениот ресторан. Трикреветните имаат страничен поглед на море, додека двокреветните немаат. Сите поседуваат кујна: фрижидер, решо, садови и прибор сразмерно бројот на легла, купатило, балкон, TV и клима, вклучена во цената. Промена на постелнина еднаш во текот на престојот.
                                                                                          
15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И КОМПЛЕТНА УПЛАТА ВО ГОТОВО ДО 01.02.2019
10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И КОМПЛЕТНА УПЛАТА ВО ГОТОВО ДО 01.03.2019
5% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И КОМПЛЕТНА УПЛАТА ВО ГОТОВО ДО 01.05.2019
                                                                               
                                                                                                              
 Влез во собите е во 16 ч а напуштање во 9 ч
 за хигиената на собите за време на престојот се грижите сами и потребно е истите да ги оставите во чиста состојба (испразнет и исклучен фрижидер на 0, фрлено ѓубре, измиени садови...)
 дозволено е дете до 6 год да го дели креветот со родителите или 2 деца до 10 год да делат еден кревет
 било какви промени за веќе потврдена резервација се наплаќаат 15 еур
 По пристигнувањето потребно е да се јавите на претставникот за да Ве упати како да ја најдете куќата и да Ве регистрира. Доколку не можете сами да ја најдете, претставникот ќе Ве смести најбргу што може
 плаќањето е во денари по курс 1 еур = 62 ден
TАКСАТА ЗА ПРЕСТОЈ ВО ВИСИСНА ОД 0,5 ЕУР НА ДЕН ПО СМЕСТУВАЧКА ЕДИНИЦА (СТУДИО/АПАРТМАН/ДУПЛЕКС) ЗА ОВОЈ ОБЈЕКТ СЕ ПЛАЌА ВО АГЕНЦИЈА, ПРИ РЕЗЕРВИРАЊЕ, И ИСТАТА НЕ ПОДЛЕЖИ НА ПОПУСТ!