• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

Хотел Musho (10)

                                                                                                                     
Нов хотел ,се наоѓа на плажа,на околу 500 м од центарот на градот. Има 164 соби (1/2,1/2+1,1/3,1/3+1 ).Во собите има централна клима,мини бар,ТВ,балкон. Хотелот има отворен и затворен базен,сауна,турска бања.
                                                                                

термин

П.П.

АЛЛ

25.05-03.06.2019

/

43 €

04.06-09.06.2019

/

82 €

10.06-20.06.2019

/

45 €

21.06-30.06.2019

/

46€

01.07-11.07.2019

/

63 €

12.07-08.08.2019

/

69 €

09.08-15.08.2019

/

82 €

16.08-24.08.2019

/

69 €

25.08-07.09.2019

/

56 €

08.09-21.09.2019

/

46 €

22.09-27.09.2019

/

43 €

28.09-11.10.2019

29 €

/

Цените се изразени во евра , плаќање во денарскка противвредност  1€ = 62 мкд.
Цените се дадени на база полупансион ( ноќевање со појадок и вечера)  или се вклучено по лице .
Цените се однесуваат на соби без поглед на море.
Дете од 0-5,99 г. - бесплатно , второ дете од 0-5,99 г. 50% попуст.
Дете од 6-11,99 г.- 50 % попуст.,второ дете од 3-11,99 50 % попуст.
Фамилијарна соба,минимум 4 платежни лица.