• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

Premier Le Reve Sahl Hasheesh 5* (22)

(3)

Хотелот има своја сопствена плажа, спа и 5 ресторани. Овој 5*-ен хотелски ресорт нуди базени со  морска солена вода и свежа вода.

Сите просторни соби во хотелот се луксузно опремени, имаат балкон со поглед на море или со поглед кон ресортот.

Рестораните служат Италијанки, Кинески и Јапонски специјалитети, а исто така заедно со  морска храна.

Хотелот има и луксузно спа, кое нуди спа и козметички третмани а  исто така има и  сауна

 

Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат својата политика на обезбедените услуги (за дополнителни трошоци / бесплатно). Искрено се извинуваме за какви било несогласувања.
                                                                                        
Пакет цена по лице за 6 ноќи All inclusive / 7 дена
Premier Le Reve Sahl Hashish  5* 11.06.19 18.06.19 25.06.19 02.07.19 09.07.19 16.07.19 23.07.19 30.07.19 06.08.19 13.08.19 20.08.19 27.08.19
Dbl Promo Room 771 771 771 771 771 840 840 846 877 877 877 871
DBL Deluxe Room 964 964 964 964 964 1032 1032 1038 1069 1069 1069 1063
DBL Full Sea View 933 933 933 933 933 1001 1001 1007 1038 1038 1038 1032
Dbl Garden Room 833 833 833 833 833 902 902 908 939 939 939 933
DBL Limited Sea View 895 895 895 895 895 964 964 970 1001 1001 1001 995
Dbl Pool View 864 864 864 864 864 933 933 939 970 970 970 964
Sgl Deluxe Room 1485 1485 1485 1485 1485 1597 1597 1609 1665 1665 1665 1654
SGL Full Sea View 1429 1429 1429 1429 1429 1547 1547 1558 1610 1610 1610 1599
Sgl Garden Room 1262 1262 1262 1262 1262 1380 1380 1390 1442 1442 1442 1432
SGL Limited Sea View 1367 1367 1367 1367 1367 1485 1485 1496 1547 1547 1547 1537
Sgl Pool View 1318 1318 1318 1318 1318 1429 1429 1440 1492 1492 1492 1481
Sgl Promo Room 1156 1156 1156 1156 1156 1274 1274 1285 1336 1336 1336 1326
TRL Promo Room 753 753 753 753 753 821 821 827 858 858 858 852
Tpl Garden Room 815 815 815 815 815 883 883 889 920 920 920 914
TRL Deluxe Room 945 945 945 945 945 1013 1013 1020 1051 1051 1051 1044
TRL Full Sea View 914 914 914 914 914 982 982 989 1020 1020 1020 1013
TRL Limited Sea View 877 877 877 877 877 945 945 951 982 982 982 976
TRL Pool View 846 846 846 846 846 914 914 920 951 951 951 945

Цените се дадени по лице и истите вклучуваат:

6 ноќевања на улусга All inclusive
Авионски билет со чартер лет на релација Скопје - Хургада - Скопје (директен летдозволени 20 кг чекиран багаж по лице
Трансфер  аеродром - хотел - аеродром
Организација на аранжманот

Цената не вклучува:

Аеродромски такси во висина од 80 еур по лице (25 еур за деца до 1.99 г)
Египетска влезна виза - за патници со маккедонски пасоши се добива на аеродром при пристигнување во Хургада.
Потребно е да имате пасош со важност најмалку 6 месеци од датумот на завршување на Вашиот престој во Хургада и хотелска резервација.
Цената на визата е 25$ и истата се плаќа на лице место.
Пансионски услуги во хотелот после одјавување на собите 
Патничко осигурување
Факултативни екскурзии и индивидуални трошоци.

Сите цени се изразени во евра, плаќањето е во денарска противвредност по курс 1 евро = 62 денари.