• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

Хотел Оzка 2+* (10)

 

Хотел Ozka ** се наоѓа на околу 500 м од центарот на градот и на околу 500 м од градската плажа. Хотелот располага со вкупно 62 соби, базен, отворен ресторан покрај базенот, лоби бар, сеф на рецепција. Секоја соба располага со клима, сопствена бања, фен, балкон, тв.

 

Цени за 10 ноќевања со појадок (BB)

Термини

цена по лице 1/2

Термини

цена по лице 1/2

Термини

цена по лице 1/2

01.06-11.06

134 €

11.07-21.07

219 €

20.08-30.08

219 €

06.06-16.06

144 €

16.07-26-07

219 €

25.08-04.09

209 €

11.06-21.06

154 €

21.07-31.07

219 €

30.08-09.09

209 €

16.06-26.06

164 €

26.07-05.08

219 €

04.09-14.09

189 €

21.06-01.07

184 €

31.07-10.08

219 €

09.09-19.09

179 €

26.06-06.07

194 €

05.08-15.08

219 €

14.09-24.09

179 €

01.07-11.07

209 €

10.08-20.08

219 €

19.09-29.09

179 €

06.07-16.07

209 €

15.08-25.08

219 €

23.09-04.10

179 €

Цени за 9 ноќевања со појадок (BB)

Термини

цена по лице 1/2

02.07-11.07

189 €

05.07-14.07

189 €

11.07-20.07

189 €

14.07-23.07

189 €

20.07-29.07

189 €

23.07-01.08

189 €

Цени за 7 ноќевања со појадок (BB)

Термини

цена по лице 1/2

07.07-14.07

149 €

14.07-21.07

149 €

21.07-28.07

149 €

28.07-04.08

149 €

04.08-11.08

149 €

11.08-18.08

149 €

18.08-25.08

149 €

Во цената е вклучено 10 ,9 и 7 ноќевања со појадок (BB) , клима и превоз.
Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.
Дете од 6-11,99 години 20% попуст.Климата во цената е вклучена од 01.07.2019- 31.08.2019
Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден

Напомена: Термините во табелите се однесуваат на термин за сместување во хотел
Поаѓањето е еден ден претходно , во 10 часот од паркингот  спроти  хотелот Холидеј Ин.

 

Напомена